Новини : Зменшення плинності кадрів

05.02.2018
Зменшення плинності кадрів

 Сьогодні безліч людей створюють продукти, а не компанії.
Компанія є живим організмом. Ви повинні хотіти побудувати організацію,
де кожен відчуває себе членом команди, знає, що компанія розуміє їх роль”

Естер ДайсонПлинність кадрів
- одна з найболючіших проблем сучасних компаній. Кожен керівник зацікавлений в тому, щоб персонал працював як можна довше – тоді ефективність роботи зростає і витрати на пошук нових співробітників скорочуються. Та насправді люди звільняються навіть з хорошої роботи з гідними умовами праці.

Для початку потрібно зрозуміти чим викликана плинність. Якщо приводом для звільнення стають глобальні причини такі як економічна ситуація чи особисті обставини (переїзд, догляд за дітьми), то подолати їх майже неможливо. Однак багато причин можна усунути, і тим самим мінімізувати ризики звільнення співробітників.
Частою причиною звільнень буває відсутність кар'єрного росту, професійного розвитку, неналежні умови праці, невдоволення методами управління, неякісний підбір персоналу.

Разом з тим проблеми бувають і з організацією адаптації нових працівників, що призводить до звільнення ще на випробувальному терміні.
Саме тому пропонуємо Вам наші нові послуги, які зменшують плинність кадрів, допомагають новачкам Вашої компанії швидко увійти в посаду та підвищують ефективність наявних працівників:

1. Опис філософії Вашої компанії
Місія, цінності / принципи, історія компанії, основні досягнення. Саме філософія виділяє Вашу організацію з поміж сотень конкурентів на ринку. Вона надихає працівників на досягнення цілей та мотивує на нові звершення.

2. Опис основних бізнес-процесів, що виконують Ваші працівники
Основні процеси, які здійснюються на робочому місці того чи іншого працівника детально та схематично описуються. Для цього використовується формат робочих інструкцій Lean Management-у. В разі необхідності новий працівник з легкістю опановує свої функціональні обов’язки, а наявні працівники періодично покращують ефективність їх виконання.

3. Розробка плану адаптації стажерів
Для того, щоб полегшити та скоротити термін адаптації нового працівника, складається чіткий план. Він містить покрокові дії для «плавного» включення в роботу - від знайомства з компанією, її філософією до конкретних функцій, які здійснює працівник. 

Хочу дізнатися деталі по телефону