Новини : Квадрат Зданевича в Програмі USAID РАДА

20.12.2016
Квадрат Зданевича в Програмі USAID РАДА

14-18 грудня в м. Києві успішно пройшов п’ятиденний тренінг для тренерів тренінгового центру "Український Парламент: як це працює" Програми USAID Ukraine - USAID Україна РАДА.

Пройшовши попередній відбір, керівник компанії "Квадрат Зданевича" - Михайло Зданевич - приєднався до участі у тренінгу для тренерів "Діяльність народного депутата України та його команди".

Навчальний курс включає ознайомлення з основами тренерської діяльності та відпрацювання практичних навичок проведення тренінгів, ключові аспекти діяльності народних депутатів України, їх команд та Верховної Ради в цілому.

Під час тренінгу основна увага була приділена розвитку тренерських навичок, навичок планування та розробки тренінгових модулів, особливостям роботи тренерів в парі тощо.

Були розглянуті наступні теми:

За результатами участі у тренінгу для тренерів учасники зможуть:

Під час практичних занять учасники відпрацювали навички ведення тренінгу, роботи в парах, володіння аудиторією тощо.

Учасники, які успішно складуть фінальний тест по закінченню тренінгу та підтвердять свої навички під час планування та проведення щонайменше одного дводенного тренінгу, отримають сертифікати. Планується, що за результатами проведених ними тренінгів відібраним  учасникам, буде запропонована подальша співпраця з Програмою USAID РАДА.


ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ТА ПОДІЇ "КВАДРАТУ ЗДАНЕВИЧА"