Новини : Це МІЙ бізнес і я хочу все робити САМ!

29.11.2016
Це МІЙ бізнес і я хочу все робити САМ!

Якщо у вас постійно виникають думки про те, що ви самі зробили б щось краще або швидше, варто попрацювати над цим моментом. Або ви не дуже успішні в делегуванні, або ви не готові витрачати час на навчання команди, або ви не довіряєте своїм співробітникам. А, можливо, ви і зовсім помилилися в них.

На думку бізнес-тренерів «Квадрату Зданевича» така ситуація, в свою чергу, може призвести до наступних проблем:

◦ У ситуації своєї нескінченної «зайнятості» ви будете постійно надолужувати.

◦ Ваша команда не буде ефективною, співробітники не будуть отримувати ніякого задоволення від роботи в вашому бізнесі.

◦ Ваш бізнес буде млявим, інертним через вашу «зайнятість».

◦ Погане обслуговування клієнтів: все буде добре лише в ті моменти, коли ви втручаєтеся.

◦ Так ви швидше допрацюєтесь до вигоряння.


Так що ж робити?

Якщо ви хочете розвивати бізнес, який може працювати і без вас, ви повинні інвестувати частину свого часу в розвиток команди і організацію системної роботи. Причому кожен співробітник повинен розуміти цю систему і бути її частиною. Якщо система працює належним чином, то відсотків 80 завдань в бізнесі можуть бути завершені співробітниками без вашої прямої участі.

Проблема в тому, що більшість власників бізнесу не витрачають час на створення такої системи. Через це бізнес не зростає і не може задіяти весь свій потенціал.

Система дозволить вам, як керівнику, зберегти час, енергію, гроші і, нарешті, власне здоров'я. До речі, структурувативаш бізнес "по поличкам" зручно за допомогою команди консалтингової компанії «Квадрат Зданевича»*. Разом із нашими спеціалістами ви зможете визначити чіткі кроки для досягнення вашої цілі, створити свою ефективну команду, навчитесь дієвіше мотивувати своїх працівників та підвищите результативність персоналу.

Звертайтесь, завжди вам раді!

* Запрошуємо Вас взяти участь у програмі "Кейс керівника" >>>, яка допоможе вирішити проблеми з персоналом, і головне - ви зможете збільшити власну ефективність та оптимізуєте роботу вашого бізнесу. 

Додаткова інформація:

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ТА ПОДІЇ "КВАДРАТУ ЗДАНЕВИЧА" НА FACEBOOK: