Новини : Старт Асоціації професіоналів із розвитку персоналу «Квадрат Z»

17.08.2016
Старт Асоціації професіоналів із розвитку персоналу «Квадрат Z» 17 серпня 2016 року, о 18:15 в готелі "Профспілковий" міста Луцька Асоціація професіоналів із розвитку персоналу «Квадрат Z» провела першу зустріч бізнес-тренерів, тренерів-психологів, коучів, HR-фахівців, керівників та власників бізнесу, що займаються розвитком персоналу.
 
«Квадрат Z» – перша асоціація у західному регіоні країни, що має на меті залучити до своєї діяльності різного роду представників професій розвитку персоналу. Учасники асоціації отримають ключові ефективні інструменти для навчання, практичні майстер-класи від провідних тренерів та зустрічі з досвідченими спікерами. Це надасть можливість не лише долучатися до основних подій, обговорень, досліджень напрямку розвитку персоналу, але й спільно творити майбутнє, незалежно від галузі, в якій працюють члени Асоціації.
 
Бізнес-тренер Михайло Зданевич (керівник тренінгової компанії «Квадрат Зданевича») провів майстер-клас "Професійне проведення рольової вправи для персоналу" (за авторською методикою кандидата психологічних наук, доцента, завідувача кафедрою психології розвитку Київського університету ім. Тараса Шевченка – Ігоря Слободянюка).

   
    
 
В подальшому Асоціація проводитиме періодичні зустрічі для обміну досвідом та порадами від фахівців щодо застосування інновацій в сфері розвитку персоналу. Планує організувати «Школу бізнес-тренерів». Ряд заходів будуть відбуватися у форматі корпоративних зустрічей виїзного характеру.

Сторінка Асоціації професіоналів із розвитку персоналу «Квадрат Z» тут >>>