Новини : Оцінка задоволеності персоналу: дізнаємося настрій працівників

30.06.2016
Оцінка задоволеності персоналу: дізнаємося настрій працівників

З цієї статті ви дізнаєтеся:

• навіщо роботодавцю знати про рівень задоволеності персоналу;

• що компанії дає оцінка задоволеності роботою;

• як оцінити рівень задоволеності співробітників, що впливає на цю оцінку;

• якими є інструменти оцінки задоволеності працівників.

Лояльність персоналу - це готовність співробітників компанії приймати умови праці, встановлені цією організацією. Оцінка рівня лояльності дозволяє виявити кількість мотивованих працівників і внести відповідні корективи в кадрову політику компанії.

Оцінка задоволеності персоналу позитивно впливає на бізнес компанії

Взяти на роботу кваліфікованого робітника, талановитого інженера або видатного управлінця - це півсправи. Важливо утримати таких необхідних компанії працівників якомога довше, а для цього важливо розуміти, наскільки вони лояльні до умов праці, чи задоволені заробітною платою, чи задоволені атмосферою в колективі, чи влаштовує їх соціальний пакет і багато іншого. При високому рівні задоволеності співробітників, компанія отримує не тільки стабільний дохід, забезпечений задоволеним роботою колективом, але і низьку стресогенність, що також позитивно впливає на бізнес в цілому. Таким чином, оцінка задоволеності співробітників дає роботодавцю один із найважливіших показників ефективності діяльності компанії.

Опитування персоналу: на все свій час

Слід зазначити, що не можна проводити опитування співробітників на піку їх ділової активності. Цей фактор може суттєво вплинути на результати дослідження. Кадровий фахівець зобов'язаний підібрати такий період в роботі кожного із структурних підрозділів або конкретних фахівців, щоб вони не були максимально завантажені. Наприклад, рівень лояльності в бухгалтерії в період підготовки квартальної звітності буде набагато нижчим, так як в цей період співробітники даного відділу відчувають стрес, у них немає ні хвилини вільного часу.

Також не найбільш вдалий час для оцінки задоволеності персоналу - відпускний період. Одні співробітники виконують подвійну роботу, намагаючись замінити відпочиваючих колег, інші, навпаки, розслаблені після відпустки. Опитування співробітників варто запланувати на нейтральні періоди в їх трудовій діяльності.

Методи оцінки задоволеності співробітників своєю роботою

Оцінка задоволеності персоналу буде виконана з найменшими похибками, якщо застосувати не один, а декілька методів. Однак перш ніж переходити безпосередньо до методів визначення рівня лояльності колективу, зупинимося на тому, які показники будуть цікаві роботодавцю в результаті такого дослідження. Як правило, це:

Безумовно, роботодавець може поставити перед кадровою службою і зовсім інші завдання.

Найпростішим є визначення рівня плинності кадрів, коли вираховується середній стаж роботи співробітників всієї організації або окремого структурного підрозділу. Що дає цей показник? Елементарну оцінку задоволеності співробітників за певний період, наприклад, за рік. Припустимо, зі ста працівників відділу за рік за власним бажанням звільнилося 80 осіб, це означає, що задоволеність роботою за даний період становить всього 20% (тобто тільки 20 осіб були задоволені своїм місцем роботи).

Інші показники, про які ми писали вище, можна виявити таким методом, як анкетування працівників. Анкета задоволеності персоналу повинна бути складена з урахуванням важливих факторів, тільки тоді це зможе привести до потрібного результату. Анкета для персоналу допоможе з'ясувати, наскільки позитивно працівники ставляться до своєї діяльності, наскільки вони навантажені, чи вважають справедливою систему оплати праці і преміювання, як оцінюють безпеку робочого місця і його зручність, які взаємовідносини працівників зі своїми колегами і керівництвом, високі шанси фахівців на кар'єрний ріст тощо. Власне, опитування співробітників компанії допоможе відповісти практично на кожне питання, поставлене роботодавцем.

Відзначимо, що бланк анкети співробітника розробляється кадровою службою або спеціалістами «Квадрату Зданевича» самостійно, з урахуванням вимог роботодавця. Тут немає ніяких встановлених форм. Головне, щоб анкета для співробітників дозволила зібрати якомога більше інформації.

Хочете спробувати?
Замовляйте послугу "Визначення рівня задоволеності персоналу" у нас >>>